Nie masz pojęcia jak zapisać się na kursy

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

SEP szkolenia

Marzysz, aby mieć lepiej płatną pracę i większe grono klientów? Nie daj http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ się przegonić konkurencji! Podnoś swoje kwalifikacje. Postaw na szkolenia SEP, a zainwestowane pieniądze zwrócą ci się w mgnieniu oka. Stowarzyszenie SEP organizuje szkolenia dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy z zakresu urządzeń elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy też sieci trakcyjnych. Z kolei w grupie G2 energetycznej dowiesz się praktycznych informacji o działaniu ssaw, dmuchaw, turbin parowych i wodnych, a także wymienników ciepła. Szkolenia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą ci natomiast na eksploatację oraz dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też przemysłowych odbiorników paliw. Uzyskując Świadectwo Kwalifikacyjne z wymienionych wcześniej tematów, jawisz się rzetelniejszy dla świadczeniobiorców, a także zdobywasz przewagę w trakcie rekrutacji do nowej firmy.

Nie masz pojęcia jak zapisać się na kursy SEP? Przejdź po prostu na stronę internetową Stowarzyszenia. Będziesz mieć wtedy możliwość wybrać najlepiej pasujący ci termin. Na kurs musisz poświęcić tylko jeden dzień roboczy. Kursy SEP trwają 4 godziny zegarowe, a tuż po nich przystępujesz do egzaminu ustnego. Nie bój się jednak, że go nie zaliczysz. Nasi wykładowcy, którzy zdobyli szerokie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, przećwiczą z tobą każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Egzaminacyjna. Na zajęciach treść zostanie przestawiona na interesujących prezentacjach multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe skrypt. Jeśli chcesz jak najwcześniej otrzymać swoje uprawnienia SEP na dyplomie, ureguluj wpłatę zaraz po przeprowadzonym egzaminie. Sprawi to, że będziesz mógł je odebrać już po 24 h. Z pozostałych spraw formalnych nie zapomnij jeszcze tylko zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającym twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich stworzyło swoje placówki w ponad 20 większych miastach w kraju, jak Warszawa, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice czy Łódź. Czekamy tam na ciebie w profesjonalnie zorganizowanych, nowoczesnych pokojach wykładowych. Jeżeli jednak nie masz sposobności do nas dojechać, to mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość, która na pewno cię ucieszy. O uprawnienia SEP możesz się ubiegać także prywatnie. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce docelowe, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Nasza propozycja skierowana jest również do osób jedynie anglojęzycznych i niemieckojęzycznych.